194. גייטסהד - אוקספורד יונייטד

יום חמישי, 5 בדצמבר 2013

הסיבוב המוקדם בגביע האנגלי. המארחת גייטסהד מדורגת רק במקום העשירי של הליגה השלישית עם 32 נקודות לאחר המחזור ה-20, ומאזן ביתי של 5 ניצחונות, 2 תיקויים ו-3 הפסדים ב-10 משחקים. היא בכושר טוב אחרי שניצחה בשני מחזוריה האחרונים, כולל 0:1 במשחק חוץ. 

במפגש הראשון סיימו השתיים בתיקו 2:2, ואוקספורד יונייטד - הקבוצה הבכירה מבניהן עם המקום הראשון בליגה השניה ובמרחק של נקודה מהמקום השני, תקווה להימנע מהפתעה אחרי שאיכזבה בשני המחזורים האחרונים שלה כשסיימה פעמיים בתיקו. 

לאורחים גם מאזן חוץ די טוב בליגה - 21 נק' מ-9 משחקים, הכי טוב בליגה, והם רוצים ניצחון שלישי על היריבה בארבעת מפגשי העבר בסך הכל. גייטסהד הוכיחה שהיא מסוגלת לעמוד שווה בשווה נגד אוקספורד, אבל מוליכת הליגה השניה עדיין טובה יותר ונהמר עליה.

משחק חוזר במסגרת הגביע האנגלי אחרי שהמשחק הראשון בין השתיים הסתיים בתיקו 2:2 במגרשה של אוקספורד, אחרי שגייטסהד הוליכה 2:0 ואוקספורד השוותה בדקה ה-90. גייטסהד מדורגת במקום העשירי בליגה המחוזית כשהיא אחרי שני ניצחונות רצופים וניצחון נוסף בגביע האנגלי. אוקספורד מהצד השני במקום הראשון בליגה השניה עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים ובסך הכל הפסד בודד בעשרת המשחקים האחרונים שלה. נכון שגייטסהד היתה טובה במשחק הראשון וגם הוליכה 2:0 אך אוקספורד טובה ממנה, היא מדורגת ליגה שלמה מעליה ולדעתי הפעם היא לא תעשה את הטעויות מהמשחק הראשון, למרות שמדובר במשחק חוץ. ההימור: 2.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה